Srečanje z EDSONOM GLAUBERJEM iz Brazilije v Grosupljem

Três Sagrados Corações

12345518_1137730526261612_3928794410784262032_n-11

3. JANUAR – RAKOVNIK V CERKVI MARIJE POMOČNICE OB 14.30 uri

4. JANUAR – KRKA    PRI NOVEM MESTU – V CERKVI SV. KOZMA IN DAMIJANA ob 14.30 uri

5. JANUAR – BREZJE –KAPELA PRI SESTRAH FRANČIŠKANKAH BREZMADEŽNE OB 9.30 URI

ZA DUHOVNIKE IN POSVEČENE  TER ANIMATORJE MOLITVENIH SKUPIN. Animatorji molitvenih skupin – povabite svoje duhovnike na to srečanje.

SRČNO VABLJENI !

Molitvena srečanja z Edsonom Glauberjem v Sloveniji:  od 22. do 25. oktobra.

Minilo je dve leti in pol odkar smo bili deležni obiska Edsona Glauberja iz Brazilije. Sedaj prihaja ponovno.

Posebej vabljeni duhovniki in posvečeni na srečanje, ki je namenjeno njim v petek 23. oktobra ob 9.30 uri v Grosupljem.

22. oktober – ob 15.h Bertoki pri Kopru v cerkvi

23. oktober – ob 14.h Celje, v cerkvi Sv.Duha

24. oktober – ob 14.h Slovenska Bistrica v cerkvi

25. oktober – ob 14.h Grosuplje cerkev Sv.Mihaela in veroučni prostori

23. oktobra – ob 9.30 Grosuplje za duhovnike in posvečene

25. oktobra – ob 9.30 na Kureščku za mlade

Začetek z uro češčenja Najsvetejšega. Edsonova predstavitev. molitev rožnega venca, sporočilo in razlaga.

PRIDITE IN POVABITE PRIJATELJE IN VSE, KI IŠČEJO BOGA!

Več:

DELO TREH SVETIH SRC

SPOROČILO SVETEGA JOŽEFA GROSUPLJE 19.6.2013

Tri sveta Srca: SREČANJE V GROSUPLJEM 22. JUNIJA 2014

SREČANJE  V NEDELJO 22. JUNIJA 2014 OB 15.OO URI V CERKVI SVETEGA MIHAELA V GROSUPLJEM.

VABLJENI VSI ČASTILCI NAJSVETEJŠIH SRC JEZUSA, MARIJE IN SVETEGA JOŽEFA IN VSI, KI SE ZANIMATE ZA TO POBOŽNOST.

15.00 URA BOŽJEGA USMILJENJA

16.00 OGLED DVD O PRIKAZOVANJU  NA KUREŠČKU

16.30  EDSONOVO PISMO ČASTILCEM IN DRUŽINAM  SVETIH TREH SRC.

OSEBNO SPOZNAVANJE, PRIČEVANJA POSAMEZNIKOV IN MOLITVENIH SKUPIN, PRIGRIZEK IZ POPOTNE TORBE

Molitev in BLAGOSLOV IN PREJEM ŠKAPULIRJEV TER POSVETITEV SVETIM TREM SRCEM

19.00 SVETA MAŠA (G. JANEZ ŠKET)

NA RAZPOLAGO BODO DVDji O PRIKAZOVANJIH, KNJIGE O ČEŠČENJU PREČISTEGA SRCA SVETEGA JOŽEFA, PODOBA SVETIH TREH SRC, KNJIGA S SPOROČILI V SLOVENIJI  2013, ŠKAPULIRJI, 30-DNEVNICA, ZGIBANKE, ROŽNI VENCI ….

PRIDITE ! joseph10

Več:  SREČANJE V GROSUPLJEM 22. JUNIJA 2014
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grosuplje, 27. OKTOBER 2013

Več: Sveta tri Srca:  http://www.trisvetasrca.si/tri/

27. oktober je  praznik rojstva svetega Jožefa. To je bil svečan dan za tiste, ki so vzeli zares in prejeli z gorečnostjo sporočila treh Svetih Src.

Skupina vernikov se je posvetila trem svetim Srcem in prejela škapulir svetega Jožefa. Ob tej priliki so mladi, ki sestavljajo skupnost vernih pripravili v čast svetemu Jožefu sliko, ki predstavlja prikazovanje Jezusa, Marije in svetega Jožefa Edsonu Glauber dne 25.12.1996 v Manausu. Verniki so prejeli škapulir in posvetili svoja življenja za Božje načrte, preko Svetih treh Src, na način, da bi Božja milost prišla kar najhitreje na cel svet, v družine in za spreobrnjenje mnogih.

Namen te posvetitve je tudi pospešiti dan v katerem bo Cerkev sprejela sporočilo Itapirange in posvetila svet Srcu svetega Jožefa …….

SPOROČILO SVETEGA JOŽEFA GROSUPLJE 19.6.2013

ZA MEDITACIJO:                                                                                                                   Nisem vas zapustil, ……..                                                                              ”VSE TISTE, KI TE BODO ČASTILI IN SE K TEBI ZATEKALI, BOM VODIL V SLAVO SVOJEGA KRALJESTVA” (Iz Jezusovega sporočila za Slovenijo v Grosupljem 19.6.2013 )

“Danes vam povem, da vas ščitim, sveto Božje ljudstvo, da branim sveto Cerkev in bom mnogo prosil zanjo pred Gospodom nebes in zemlje, tako, da bo močna v preizkušnjah in soočanjih  z nevarnostmi, ki jo ogrožajo, da  bo močno sijala in  uničevala temo, ki jo obdaja,  v ponižanje Satana in njenih sovražnikov, v teh časih velike duhovne bitke.

Bodite zvesti Bogu. Bodite resnični pričevalci mojega  »sina« Jezusa Kristusa. Bodite  tisti, ki  v praksi živijo  po nauku Jezusa in Cerkve.

Bog ne želi več grehov nečistosti, ampak želi sveto življenje v njegovi ljubezni, ki se prostovoljno daruje noč in dan za odrešenje sveta.”

Škapulir sveti treh src

MOLITE PLAŠČ VARSTVA SVETEGA JOŽEFA

PO 30 DNEVNI POBOŽNOSTI SE BOMO ZBRALI V

ŽUPNIJSKI CERKVI V GROSUPLJEM 27. OKTOBRA OB 15 URI

IN PREJELI ŠKAPULIR SVETEGA JOŽEFA

REZE O MANTO DE SÃO JOSÉ

Iz sporočil svetega Jožefa:

OBLJUBLJAM VSEM, KI BODO ČASTILI MOJE PREČISTO SRCE

Vsem, ki bodo častili moje prečisto Srce in opravljali dobra dela v korist pomoči potrebnim, še posebej bolnikov in umirajočih, katerim sem tolažba in zavetnik,  obljubljam, da bodo ob koncu svojega življenja deležni milosti srečne smrti. Jaz sam bom njihov zagovornik pred Božjim Sinom Jezusom in s svojo Nevesto, Presveto Marijo in jih bova z vdano prisotnostjo tolažila v zadnjih urah zemeljskih bridkosti, da bodo lahko počivali v miru naših Src.

Duhovnike, ki bodo gojili in širili češčenje mojega srca, bo Bog obdaril z milostjo, da bodo lahko ganili še tako zakrknjena srca in spreobrnili tudi najbolj trdovratne grešnike. Ko bi le vsi širili češčenje mojega Srca! Sam Bog tako želi. Naj prejmejo moj blagoslov vsi, ki se bodo odzvali temu klicu.” (8. marec 1998)
Objavljeno v Neuvrščeni | Pusti Komentar

Več: Sveta tri Srcahttp://www.trisvetasrca.si/tri/