TEDENSKA OZNANILA ŽUPNIJE GROSUPLJE

22. nedelja med letom – 30 .8.2020 do 6.9.2020

- Vpis otrok k verouku: kdor še ni, lahko svoje otroke vpiše k verouku v torek popoldne v župnišču po 15 uri dalje.

SREČANJE ČLANOV ŽPS: V torek po večerni sveti maši v prostorih veroučnih učilnic ob 19.40. Vabljeni. Dnevni red boste dobili po elektronski pošti.

OTROŠKI PEVSKI ZBOR: V SOBOTO, 5. 9. 2020, OB 9.00 BO IMEL OTROŠKI PEVSKI ZBOR ZVEZDICA PRVE PEVSKE VAJE V NOVI PEVSKI SEZONI. LEPO POVABLJENI VSI OTROCI OD 5. LETA NAPREJ. V SOBOTO LAHKO PRIDEJO NA VAJE TUDI TISTI, KI V ZBOR ŠE NISO VKLJUČENI, PA BI SI TO ŽELELI. VESELI SMO VSEH.

PROŠNJA ZA BLAGOSLOV V ŠOLSKEM IN VEROUČNEM LETU: v nedeljo vabljeni vsi veroučenci in starši, učitelji naših dveh šol, k sveti maši ob 10.30, kjer bomo prosili za blagoslov šolskega in veroučnega leta. Otroci naj s seboj prinesejo šolske torbe in jih položijo pred oltar. Pri sveti maši jih bom blagoslovil.