Draga zakonska jubilanta

Že kar nekaj let v naši župniji skupno obhajamo spomin na slovesno obljubo zakonske zvestobe.

V današnjem času, ko pravijo, da je zakonska zveza in z njo družina v krizi, ko država noče več posebej skrbeti za družinsko skupnost, čeprav jo v to zavezuje ustava, ko visoka politika celo skuša izenačiti pravice, ne pa tudi dolžnosti, izvenzakonskih skupnosti, istospolnih skupnosti z družinskimi skupnostmi, se nam zdi še posebej pomembno poudarjati zakonsko zvestobo.

Zato praznujemo zakonske obletnice - jubileje za: 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 ali še več let zvestobe.

Vabimo Vaju k slovesni zahvalni sv. maši,  ki bo v nedeljo,
5. 11. 2017 ob 9. uri v cerkvi sv. Mihaela v Grosuplju.

Po maši sledi še kratko druženje in pogostitev v učilnici pod cerkvijo.

Hvala tudi za vajino pričevanje zvestobe!

Veselimo se srečanja z vami in na vas kličemo Božji blagoslov!

Člani ŽPS in župnik Janez Šket

P.s. Prosimo, da se osebno ali po telefonu (do četrtka) prijavite v župnišču.

Ker vseh jubilantov ne poznamo oz. nimamo njihovih podatkov ali naslovov, prosimo, da še vi povabite koga, ki ga osebno poznate in letos obhaja »okroglo« obletnico.

ŽUPNIJA GROSUPLJE:    Tel.: 01/ 786 13 44    ali     041 561 518,

e-pošta: janez.sket@rkc.si,    Spletna stran: http://zupnije.rkc.si/grosuplje/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prijavnica

Ime in priimek obeh zakoncev: __________________________________________

Naslov: _____________________________________________________________

Št. let zakona:________________________Telefon: _________________________

Prijavnico oddajte v zakristiji, v pisarni ali v poštni nabiralnik pri župnišču, lahko pa tudi članom Župnijskega pastoralnega sveta! Hvala!

Zakonska skupina sv. Jožef - srečanje vsak prvi četrtek v mesecu, ob 20. uri.

Zakonska skupina Emanuel - vsak mesec (ob torkih) po dogovoru

Zakonska skupina EMANUEL