VEČERI ŽIVLJENJA

V petek, 29. septembra, na god sv.Mihaela, bo pri večerni sveti maši med nami p. Peter Vrabec iz Novega mesta.
Maševal bo za ozdravljenje in osvobojenje. Po sv. maši bo še molitev nad posamezniki. .

Brat Yun - 13. maja v Grosupljem - na Večerih življenja: Tukaj

Brat Yun:

Ttudi na Kkitajskem lahko srečaš Jezusa.

26. marca, je ob 19. uri potekalo srečanje - predavanje iz cikla VEČERI ŽIVLJENJA.   Gosta večera sta bila pater Peter Vrabec, uradni eksorcist novomeške škofije, in Duška Žefran, ki je doživela bitko s hudim duhom.
Tema večera je bila "Vera v Boga,  močnejša od zla".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V nedeljo, 29.1. 2017,  bo po večerni sveti maši (ob 19h) v učilnici pod cerkvijo potekal večer iz cikla VEČERI ŽIVLJENJA. Gost večera bo Janez  LOGAR, zakonski in družinski terapevt, mož in oče, predavatelj... Spregovoril nam bo na temo:  Zakaj med nama ni več tako, kot je bilo. Predavanje bo zajemalo naslednje točke: - Gibanje zakonskega zadovoljstva od zaljubljenosti do starosti. - Katerim naravnim zakonitostim je podvržen zakonski odnos? – Pomen mojega in najinega notranjega sveta. – Pomoč vere pri gradnji odnosa. – Kaj lahko storiva, da nama bo lepše?

V nedeljo, 30.oktobra 2016,  bosta po večerni sveti maši
- v sklopu cikla Večeri življenja –
spregovorila zakonca Helena in Aleš Rozman.
Tema večera boo BOLEZEN – PREIZKUŠNJA ŽIVLJENJA.
Zakonca Rozman imata 4 otroke! Mama Helena je lani zbolela za rakom.
Povedala bosta kako premagujejo strah, kako se borijo z boleznijo,
kako živijo zakonsko in družinsko življenje...? Najmlajši otrok ima komaj dve leti!

VABLJENI!

_______________________________________________________________

Se najina spolnost res začne šele v postelji? Kaj sporoča s svojo telesno govorico in v čem lahko najin odnos gradi? Koliko stvari v nama in izven naju jo pri tem ogroža in ji jemlje njen vzvišeni pomen za naju, najino družino in ta svet? Spregovorili bomo tudi o resnicah kontracepcije ter o njenem vplivu na odnos. Dotaknili pa se bomo tudi spočetih življenj in našega odnosa do njih.
Lepo vabljeni na Večer življenja v župnijo Grosuplje, ki bo potekal pod naslovom Kako ohraniti svtost najine intime. Večer bo v ponedeljek, 30. 11. 2015, ob 19.00. Gostja Večera bo Anja Kastlic, mag. farmacije ter terapevtka zakonske in družinske terapije.

Organizira: Alfa Grosuplje
Naslov: Učilnica pod cerkvijo, Hribska pot 6, Grosuplje
Začetek: 6. januar 2014 ob 19.30
Info in prijave: 040 513 246 (Kristina), 051 419 755 (Ema)