VEČERI ŽIVLJENJA

V petek, 29. septembra 2017, na god sv.Mihaela, bo pri večerni sveti maši med nami p. Peter Vrabec iz Novega mesta.
Maševal bo za ozdravljenje in osvobojenje. Po sv. maši bo še molitev nad posamezniki. .

Brat Yun - 13. maja v Grosupljem - na Večerih življenja: Tukaj

Brat Yun:

Ttudi na Kitajskem lahko srečaš Jezusa.

26. marca 2017, je ob 19. uri potekalo srečanje - predavanje iz cikla VEČERI ŽIVLJENJA.   Gosta večera sta bila pater Peter Vrabec, uradni eksorcist novomeške škofije, in Duška Žefran, ki je doživela bitko s hudim duhom.
Tema večera je bila "Vera v Boga,  močnejša od zla".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V nedeljo, 29.1. 2017,  bo po večerni sveti maši (ob 19h) v učilnici pod cerkvijo potekal večer iz cikla VEČERI ŽIVLJENJA. Gost večera bo Janez  LOGAR, zakonski in družinski terapevt, mož in oče, predavatelj... Spregovoril nam bo na temo:  Zakaj med nama ni več tako, kot je bilo. Predavanje bo zajemalo naslednje točke: - Gibanje zakonskega zadovoljstva od zaljubljenosti do starosti. - Katerim naravnim zakonitostim je podvržen zakonski odnos? – Pomen mojega in najinega notranjega sveta. – Pomoč vere pri gradnji odnosa. – Kaj lahko storiva, da nama bo lepše?

V nedeljo, 30.oktobra 2016,  bosta po večerni sveti maši  - v sklopu cikla Večeri življenja –
spregovorila zakonca Helena in Aleš Rozman.
Tema večera boo BOLEZEN – PREIZKUŠNJA ŽIVLJENJA.
Zakonca Rozman imata 4 otroke! Mama Helena je lani zbolela za rakom.
Povedala bosta kako premagujejo strah, kako se borijo z boleznijo,
kako živijo zakonsko in družinsko življenje...? Najmlajši otrok ima komaj dve leti!

VABLJENI!

_______________________________________________________________

Se najina spolnost res začne šele v postelji? Kaj sporoča s svojo telesno govorico in v čem lahko najin odnos gradi? Koliko stvari v nama in izven naju jo pri tem ogroža in ji jemlje njen vzvišeni pomen za naju, najino družino in ta svet? Spregovorili bomo tudi o resnicah kontracepcije ter o njenem vplivu na odnos. Dotaknili pa se bomo tudi spočetih življenj in našega odnosa do njih.
Lepo vabljeni na Večer življenja v župnijo Grosuplje, ki bo potekal pod naslovom Kako ohraniti svtost najine intime. Večer bo v ponedeljek, 30. 11. 2015, ob 19.00. Gostja Večera bo Anja Kastlic, mag. farmacije ter terapevtka zakonske in družinske terapije.

Organizira: Alfa Grosuplje
Naslov: Učilnica pod cerkvijo, Hribska pot 6, Grosuplje
Začetek: 6. januar 2014 ob 19.30
Info in prijave: 040 513 246 (Kristina), 051 419 755 (Ema)